skip to Main Content

Transmetro, ISO9001 , ISO27001 kalite , bilgi güvenliği ve ISO37001 yolsuzlukla mücadele yönetim sistemi sertifikalarına sahibip , uzman kadrosu ile hızlı, profesyonel, güvenilir hizmet veren ve etik değerlere bağlı köklü bir Gümrük Müşavirliği şirketidir.

KESİNTİSİZ DESTEK

KOBİ’lerin gelişmesi için sürekli destek, ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz

SÜREKLİ BİLGİ AKIŞI

Dış ticaret ve gümrükleme konularında müşterilerimize 24 saat kesintisiz bilgi akışı sağlıyoruz.

ÜRETSİZ BİLGİ HATTI

İhracat dünyasına adım atmak isteyen kurumlar için ücretsiz bilgi hattı servisi sunuyoruz.

Hizmetler

İthalat,ihracat ve transit yüklemeler için, yılların bilgi ve tecrübesiyle, yüksek kalitede lisanslı gümrük müşavirliği hizmetleri sunuyoruz.

Yapılacak yatırımlar için alınacak makine ve teçhizatlara KDV ve Gümrük Vergisi ödemeden alınmasını saglayan.

Dahilde İşleme İzin Belgeleri ile ilgili olarak; belge müracaatından, belgelerin taahhüt hesaplarının kapatılmasına kadar olan süreçteki her türlü işlemin…

Herhangi bir ürün için garanti belgesinin gerekliliği ürünün gümrük tarife istatistik pozisyonuna (GTİP) ve tanımına göre belirlenir.

İthal edilecek ürün kota veya gözetim uygulanan ürünler arasında ise Dış Ticaret Müsteşarlığı İthalat Genel Müdürlüğü’nden ithal lisansı veya gözetim belgesi alınması gerekmektedir.

İşletmemiz ülkemizde faaliyet gösteren ya da yatırım planlayan yabancı sermayeli firmalara yönelik çok çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Yüklerinizin tam zamanında yerine ulaşmasının yanı sıra, yurt içindeki operasyonel maliyetleri de önemlidir.

Dijital Katalog

1991 yılından beri tüm deniz, hava ve kara gümrük müşavirliği işlemlerinizin yanında, dış ticaret ve lojistik konularında danışmanlık görevi üstlenen Transmetro, işletmenizi geleceğe güvenle taşıyor.

Office4
Back To Top