skip to Main Content

İstanbul Havalimanı’nda Uygunsuz Otopark ve Araç Kullanımları Hakkında

23 Temmuz 2019 / Salı | Görüntülenme : 35

İGA tarafından Derneğimize iletilen "İstanbul Havalimanı'nda Uygunsuz Otopark ve Araç Kullanımları" konulu bilgilendirme yazısı ilişikte bilgilerinize sunulmuştur.

Değerli Paydaşımız,

Gerek tarafınıza gönderilen bilgilendirme mailleri ile gerekse Acente ve Gümrük Binası içinde yer alan duyuru panolarında duyurulmasına rağmen, halen araç parkları için otoparklar değil, yol kenarları veya Acente Binası arka yolu kullanılmaya devam etmektedir. Sadece uygunsuz park değil, aşırı süratle ve ters istikametten araç kullanımları da her geçen gün artmaktadır.

Yakın bir zamanda aktif edilecek Destek Bölge park alanları geçiş bariyerlerinin açılışı itibari ile araç park yerlerine park etmeyen ve ters istikamette seyreden araçlara yönelik emniyet birimlerimizin yaptırımlarının yanı sıra söz konusu araç plakaları Otopark Müdürlüğümüze iletilecek olup, bu araçların abonmanlık konusu yeniden değerlendirilecektir.

Kiracımız olmayan ancak bölgeyi kullanan tüm üyelerinizle ilgili maillerimizin paylaşılması hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Destek Bölge Yönetimi

Kaynak: IGMD – http://www.igmd.org.tr/haber/Istanbul-Havalimaninda-Uygunsuz-Otopark-ve-Arac-Kullanimlari-Hakkinda-23-07-2019

Back To Top